Actueel
-
Informatie

Over Mandy Verhoeven

Tijdens mijn reizen heeft Afrika mijn hart gestolen. De veerkracht, warmte en levenslust van de mensen, en vooral jonge kinderen, hebben een diepe indruk op mij gemaakt.

Met mijn achtergrond in financiën en ervaring op organisatorisch vlak wil ik graag inhoudelijk en praktisch bijdragen aan de verdere groei en stabiliteit van Bambanani. Het is waardevol om mijn kennis, betrokkenheid en liefde voor Afrika te mogen inzetten voor deze prachtige stichting.

Ik geloof dat ieder kind recht heeft op een veilige en kansrijke toekomst, ongeacht waar je geboren bent.

tekst

Andere interessante artikelen

Events

Johan Cruijff Court Namakgale feestelijk geopend door Guus Hiddink

Wat een dag! Na 2,5 jaar hard werken konden we eindelijk het Johan Cruijff Court in Namakgale officieel openen. En dat gebeurde niet zomaar… niemand minder dan Guus Hiddink knipte het lint door!

Pijltje naar rechts
Nieuws

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500

Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons. 

Pijltje naar rechts
Nieuws

De eerste oplevering van 2025

Op vrijdag 6 juni was het zover: de Mankoko school in Mashishimale opende de deuren van het gloednieuwe schoolgebouw. Eerst namen de kinderen van 4 en 5 jaar een kijkje in hun nieuwe klas. De stralende kindergezichtjes zeiden al genoeg. Er werd gezongen, er werd gelachen en heel belangrijk: de sleutel werd officieel overgedragen. Hiermee was voor Bambanani het eerste opgeleverde project van 2025 een feit.

Pijltje naar rechts
Nieuws

Bambanani op NPO2

Dinsdag 16 september werd op NPO 2 het verhaal van Bambanani uitgezonden in het programma Vergezocht. Een aflevering die het ontstaan van Bambanani en de inzet van medeoprichter Ed Rakhorst zichtbaar maakt. Heb je het gemist? Geen probleem! Je kunt de uitzending hieronder terugkijken.

Pijltje naar rechts