Actueel
-
Events

Johan Cruijff Court Namakgale feestelijk geopend door Guus Hiddink

Wat een dag! Na 2,5 jaar hard werken konden we eindelijk het Johan Cruijff Court in Namakgale officieel openen. En dat gebeurde niet zomaar… niemand minder dan Guus Hiddink knipte het lint door!

Voor de hele community is dit een enorme mijlpaal. Op het Court kan natuurlijk volop gevoetbald worden, maar ook volleybal en basketbal krijgen hier alle ruimte. En dat betekent: nóg meer plezier, nóg meer beweging. En vooral: samen sporten.

Bambanani bouwde al een prachtig centrum voor mensen met een beperking, en met dit Court komt daar een extra dimensie bij. Want hier sporten niet alleen de kinderen van onze scholen en de teams uit de Bambanani Soccer League, ook onze ‘disabled learners’ doen volop mee. Of je nu loopt, in een rolstoel zit of extra begeleiding nodig hebt: iedereen hoort erbij en kan meedoen. Precies waar Bambanani voor staat.

Een enorme dankjewel aan de Johan Cruyff Foundation, de AFAS Foundation, onze geweldige collega’s in Zuid-Afrika en iedereen die dit mogelijk maakte.

Baie dankie ❤️

tekst

Andere interessante artikelen

Nieuws

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500

Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons. 

Pijltje naar rechts
Verhaal

Lotte Nijhof in Phalaborwa

Deze samenvatting is niet alleen voor bij het overzicht van artikelen, maar verschijnt ook onder de zoekresultaten van een zoekmachine. Dit noemen we Search Engine Optimalisation (SEO).

Pijltje naar rechts
Nieuws

Graduation parties zijn de leukste!

December is altijd een bijzondere maand bij de Bambanani-kindcentra. Dan zwaaien we namelijk een grote groep kinderen uit: zo’n 20 tot 25 procent stroomt door naar het basisonderwijs. En geloof ons… dat voelt als een enorme kers op de taart! 

Pijltje naar rechts
Nieuws

Groentetuinen en food tunnels: gezonde maaltijden, slimme teelt!

Bij Bambanani draait het niet alleen om goed onderwijs, maar ook om een gezonde maaltijd op tafel. Daarom zetten we volop in op groentetuinen en innovatieve food tunnels bij onze scholen. En dat werkt fantastisch!

Pijltje naar rechts