
Bambanani op NPO2
Dinsdag 16 september werd op NPO 2 het verhaal van Bambanani uitgezonden in het programma Vergezocht. Een aflevering die het ontstaan van Bambanani en de inzet van medeoprichter Ed Rakhorst zichtbaar maakt. Heb je het gemist? Geen probleem! Je kunt de uitzending hieronder terugkijken.
Andere interessante artikelen

Johan Cruijff Court Namakgale feestelijk geopend door Guus Hiddink
Wat een dag! Na 2,5 jaar hard werken konden we eindelijk het Johan Cruijff Court in Namakgale officieel openen. En dat gebeurde niet zomaar… niemand minder dan Guus Hiddink knipte het lint door!

Bambanani naar het Zuid-Afrikaans voetbalkampioenschap!
Sport verbindt, geeft plezier en maakt kinderen sterker. Daarom zijn we supertrots dat Bambanani dit jaar met twee eigen teams meedoet aan het Zuid-Afrikaans kampioenschap 6x6 voetbal!

Thabelang bijna klaar!
Wat een mijlpaal! De nieuwbouw van Thabelang Disabled Centre nadert haar voltooiing. Er is keihard gewerkt en dat is te zien en te voelen. Achter de schermen gebeurde nóg meer dan de foto’s laten zien.

Het WE-Support Charity Dinner
‘Een fantastische, culinaire avond. Een echte ervaring!’ Dat was een veelgehoorde reactie op de avond van 20 juni. Die dag vond namelijk de twaalfde editie plaats van het WE-support Charity Dinner, bij i-team Global. Even wat cijfertjes op een rij: meerdere driesterrenchefs maakten zes culinaire kunstwerken voor 200 gasten. En er werden ook wijnen geschonken die perfect bij de smaken van de gerechten pasten.