
Matrassen naar Phalaborwa
Wat één bezoek voor verschil kan maken!
Onlangs kregen we bijzonder bezoek uit Nederland. En het bleef niet bij een kop koffie: het bezoek kwam langs met maar liefst zes volle winkelkarren vol met schoolmaterialen die we daarna onder de scholen hebben verdeeld.
Maar er is meer. Dankzij een financiële bijdrage van deze bezoekers hebben we ook een start kunnen maken met het aanschaffen van matrassen. Iets waar we al langer van droomden. Vanaf september hoeft een groot deel van de kinderen in de Bambanani kindcentra niet langer op de koude betonnen vloer te liggen. Na de lunch kunnen ze nu lekker slapen op een echt matras.
Lesgeven, eten, slapen en spelen: bij ons gebeurt het allemaal in datzelfde klaslokaal. Stap voor stap wordt dat een fijnere, comfortabelere plek voor de kinderen.
Dit initiatief laat zien dat je met €5.000 al écht een substantieel verschil kunt maken
Baie dankie aan onze sponsor Toi Toys Eindhoven en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt!
Andere interessante artikelen

Bijzondere ontmoeting
Vandaag hadden we een bijzondere ontmoeting. Leerlingen die 9 - 10 jaar geleden op de Bambanani-school Dakalo ELC in Lulekani zaten, waren daar nu aanwezig als buddies voor Nederlandse leerlingen.

Bambanani naar het Zuid-Afrikaans voetbalkampioenschap!
Sport verbindt, geeft plezier en maakt kinderen sterker. Daarom zijn we supertrots dat Bambanani dit jaar met twee eigen teams meedoet aan het Zuid-Afrikaans kampioenschap 6x6 voetbal!

Thabelang bijna klaar!
Wat een mijlpaal! De nieuwbouw van Thabelang Disabled Centre nadert haar voltooiing. Er is keihard gewerkt en dat is te zien en te voelen. Achter de schermen gebeurde nóg meer dan de foto’s laten zien.

Terugblikken op 20 jaar Bambanani
Dit jaar bestaat Bambanani 20 jaar, een prachtige mijlpaal. Dus is het tijd om terug te gaan in de tijd, naar het moment waarop het allemaal begon. En wie kan dat beter verwoorden dan een van de oprichters van Bambanani zelf: Cor de Weert.


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)
