
Bambanani naar het Zuid-Afrikaans voetbalkampioenschap!
Sport verbindt, geeft plezier en maakt kinderen sterker. Daarom zijn we supertrots dat Bambanani dit jaar met twee eigen teams meedoet aan het Zuid-Afrikaans kampioenschap 6x6 voetbal!
Johan Cruijff Court bij Bambanani
In 2024 openden de Vrienden van Bambanani het allereerste Johan Cruijff Court bij Thabelang, centrum voor mensen met een beperking. Sindsdien wordt hier dagelijks gesport: door spelers uit de Bambanani Soccer League, kinderen van onze scholen én door mensen met een beperking. Want sporten is voor iedereen!
De samenwerking met de Johan Cruijff Foundation is een perfecte match: zij zetten zich wereldwijd in om alle kinderen te laten sporten. In Zuid-Afrika liggen inmiddels dertien Cruijff Courts en ieder court stuurt een jongens- én een meidenteam naar het landelijke kampioenschap in Elandsdoorn. En wij zijn erbij, met twee teams!
Klaar voor de aftrap
Op 9 en 10 oktober 2025 is het zover. Onze spelers zijn er helemaal klaar voor: ze hebben intensief getraind, beschikken over prachtige tenues en goede voetbalschoenen. Normaal gesproken spelen onze voetballers op blote voeten. Alles om vol trots en sportiviteit het veld op te stappen en mee te doen om de titel.
Hoe mooi zou het zijn als onze Bambanani-teams straks met een beker naar huis gaan?
Of ze nu winnen of niet: wij zijn nu al ontzettend trots. Want meedoen op dit niveau laat zien hoeveel talent, plezier en doorzettingsvermogen er bij Bambanani leeft!
Andere interessante artikelen

Groentetuinen en food tunnels: gezonde maaltijden, slimme teelt!
Bij Bambanani draait het niet alleen om goed onderwijs, maar ook om een gezonde maaltijd op tafel. Daarom zetten we volop in op groentetuinen en innovatieve food tunnels bij onze scholen. En dat werkt fantastisch!

Bedankt AFAS Foundation!
Gisteravond was het 10-jarige jubileum van de AFAS Foundation. Een feestelijke avond waar stil werd gestaan bij bijna 700 projecten die zich wereldwijd maatschappelijk inzetten. Ook werd er een mooie prijs uitgereikt: het Goedste Doel van Nederland. Als kers op de taart mochten wij deze waardevolle en inspirerende prijs in ontvangst nemen!

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500
Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons.

De eerste oplevering van 2025
Op vrijdag 6 juni was het zover: de Mankoko school in Mashishimale opende de deuren van het gloednieuwe schoolgebouw. Eerst namen de kinderen van 4 en 5 jaar een kijkje in hun nieuwe klas. De stralende kindergezichtjes zeiden al genoeg. Er werd gezongen, er werd gelachen en heel belangrijk: de sleutel werd officieel overgedragen. Hiermee was voor Bambanani het eerste opgeleverde project van 2025 een feit.