
Het WE-Support Charity Dinner
‘Een fantastische, culinaire avond. Een echte ervaring!’ Dat was een veelgehoorde reactie op de avond van 20 juni. Die dag vond namelijk de twaalfde editie plaats van het WE-support Charity Dinner, bij i-team Global. Even wat cijfertjes op een rij: meerdere driesterrenchefs maakten zes culinaire kunstwerken voor 200 gasten. En er werden ook wijnen geschonken die perfect bij de smaken van de gerechten pasten.
Het was een onvergetelijke avond met warme mensen en goede gesprekken. En ook niet geheel onbelangrijk, een fantastische opbrengst van € 59.331 voor vijf goede doelen, waaronder de Vrienden van Bambanani.
Frank van de Ven, organisator van het WE-Support Charity Dinner, legt uit: ‘Door mensen met dezelfde interesse samen te brengen, biedt WE-support elke ondernemer uit de regio de kans om een sociale bijdrage te leveren. Als facilitator zorgen we ervoor dat je als supporter (donateur) niet alleen een schouderklopje krijgt voor je support, maar ook een leuke beleving. We kiezen voor persoonlijk contact en proberen een relatie op te bouwen met onze supporters. Zodat ze echt een ‘wij-gevoel’ krijgen. We moeten het tenslotte samen doen!’
Het volgende Charity Dinner staat ook alweer op de agenda: 28 november 2025. En voor 2026 zijn ook de data al bekend: 19 juni en 27 november. We kijken nu al uit naar deze fantastische en hartverwarmende avonden!
Andere interessante artikelen

Bambanani naar het Zuid-Afrikaans voetbalkampioenschap!
Sport verbindt, geeft plezier en maakt kinderen sterker. Daarom zijn we supertrots dat Bambanani dit jaar met twee eigen teams meedoet aan het Zuid-Afrikaans kampioenschap 6x6 voetbal!

Graduation parties zijn de leukste!
December is altijd een bijzondere maand bij de Bambanani-kindcentra. Dan zwaaien we namelijk een grote groep kinderen uit: zo’n 20 tot 25 procent stroomt door naar het basisonderwijs. En geloof ons… dat voelt als een enorme kers op de taart!

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500
Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons.

Groentetuinen en food tunnels: gezonde maaltijden, slimme teelt!
Bij Bambanani draait het niet alleen om goed onderwijs, maar ook om een gezonde maaltijd op tafel. Daarom zetten we volop in op groentetuinen en innovatieve food tunnels bij onze scholen. En dat werkt fantastisch!