Actueel
-
Nieuws

Graduation parties zijn de leukste!

December is altijd een bijzondere maand bij de Bambanani-kindcentra. Dan zwaaien we namelijk een grote groep kinderen uit: zo’n 20 tot 25 procent stroomt door naar het basisonderwijs. En geloof ons… dat voelt als een enorme kers op de taart!

Veel van deze kinderen kwamen als baby of peuter bij ons binnen. In de jaren daarna hebben ze superveel geleerd: van tekenen, handen wassen en samen spelen tot het alfabet, de dagen van de week, de maanden en de seizoenen. Maar het allerbelangrijkste? Ze kregen elke dag een gezond ontbijt, een warme maaltijd én een voedzame snack.

Voor de scholen betekent dit afscheid nemen én weer ruimte maken voor een nieuwe lichting kleintjes. Maar eerst nemen we de tijd om trots te zijn. Trots op de ontwikkeling die de kinderen hebben doorgemaakt, trots op onze teachers en bovenal trots dat we deze leerlingen een kick-start voor de toekomst hebben kunnen geven.

En ja hoor, dat vieren we met een echte graduation party. Want wie hard groeit, verdient een feestje!

tekst

Andere interessante artikelen

Nieuws

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500

Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons. 

Pijltje naar rechts
Verhaal

Lotte Nijhof in Phalaborwa

Deze samenvatting is niet alleen voor bij het overzicht van artikelen, maar verschijnt ook onder de zoekresultaten van een zoekmachine. Dit noemen we Search Engine Optimalisation (SEO).

Pijltje naar rechts
Nieuws

Groentetuinen en food tunnels: gezonde maaltijden, slimme teelt!

Bij Bambanani draait het niet alleen om goed onderwijs, maar ook om een gezonde maaltijd op tafel. Daarom zetten we volop in op groentetuinen en innovatieve food tunnels bij onze scholen. En dat werkt fantastisch!

Pijltje naar rechts
Events

Johan Cruijff Court Namakgale feestelijk geopend door Guus Hiddink

Wat een dag! Na 2,5 jaar hard werken konden we eindelijk het Johan Cruijff Court in Namakgale officieel openen. En dat gebeurde niet zomaar… niemand minder dan Guus Hiddink knipte het lint door!

Pijltje naar rechts