Actueel
-
Informatie

Over Martijn Frijters

In Nederland werk ik met mijn klanten aan thema’s als leren, ontwikkelen en professionaliseren. Omdat ik mij sterk verbonden voel met de mensen en de natuur van Zuidelijk Afrika, zet ik die ervaring graag in voor Bambanani om scholen, schoolleiders, teachers en het lokale team te versterken. Alles ten dienste van één helder doel: de kinderen op de scholen helpen om een goede start in hun leven te maken.

Samen met het lokale team doe ik dat voor de Bambanani scholen door programma’s rond leiderschap, onderwijs, sport en spel, en duurzame voedseltuinen te ontwikkelen en te begeleiden.

tekst

Andere interessante artikelen

Nieuws

Bijzondere ontmoeting

Vandaag hadden we een bijzondere ontmoeting. Leerlingen die 9 - 10 jaar geleden op de Bambanani-school Dakalo ELC in Lulekani zaten, waren daar nu aanwezig als buddies voor Nederlandse leerlingen.

Pijltje naar rechts
Update

Nieuwbouw: Chivrikani school

In april verhuisden de kinderen van de Chivrikani school in Lulekani naar een gloednieuw gebouw. Van een oud en onveilig gebouw naar een veilige én toekomstbestendige leeromgeving.

Pijltje naar rechts
Nieuws

Nieuwe scholen bouwen in 2025

Scholen vormen een veilige en goede basis voor kinderen. Ze betekenen meer dan alleen onderwijs, want ze bieden ook voedsel- en waterprogramma’s, medische zorg en opleidingsmogelijkheden voor personeel. 

Pijltje naar rechts
Verhaal

Lotte Nijhof in Phalaborwa

Deze samenvatting is niet alleen voor bij het overzicht van artikelen, maar verschijnt ook onder de zoekresultaten van een zoekmachine. Dit noemen we Search Engine Optimalisation (SEO).

Pijltje naar rechts