
Over Lisa Repkes
Als geboren ondernemer ben ik dagelijks bezig met het creëren van onvergetelijke reizen op het Afrikaanse continent. En als trotse moeder van twee kleine meiden ben ik de rest van de tijd 'druk' met het leggen van een basis voor een stabiele toekomst voor ons als gezin. Een bescheiden rol kunnen spelen in het creëren van een veilige basis voor jonge kinderen in Zuid-Afrika die vaak niet verder durven kijken dan de dag van vandaag, is als tegenhanger hiervan het mooiste wat ik kan doen. Tegelijkertijd zet het me meer dan eens met beide benen op de grond.
Dit drieluik staat voor mij voor dromen, durven en doen!
Andere interessante artikelen

Johan Cruijff Court Namakgale feestelijk geopend door Guus Hiddink
Wat een dag! Na 2,5 jaar hard werken konden we eindelijk het Johan Cruijff Court in Namakgale officieel openen. En dat gebeurde niet zomaar… niemand minder dan Guus Hiddink knipte het lint door!

Groentetuinen en food tunnels: gezonde maaltijden, slimme teelt!
Bij Bambanani draait het niet alleen om goed onderwijs, maar ook om een gezonde maaltijd op tafel. Daarom zetten we volop in op groentetuinen en innovatieve food tunnels bij onze scholen. En dat werkt fantastisch!

Nieuwe scholen bouwen in 2025
Scholen vormen een veilige en goede basis voor kinderen. Ze betekenen meer dan alleen onderwijs, want ze bieden ook voedsel- en waterprogramma’s, medische zorg en opleidingsmogelijkheden voor personeel.

Rotary Valkenswaard schenkt Bambanani €7.500
Rotary Valkenswaard overhandigde woensdag 18 juni een cheque ter waarde van €7.500 aan ons.