
Over Heidi Geven
Werken aan de projecten van Bambanani geeft mij enorm veel voldoening. Met mijn achtergrond in public relations wil ik bijdragen aan zichtbaarheid en bewustwording, zodat we nog meer fondsen kunnen werven en daarmee direct impact maken in Zuid-Afrika. Elke euro die binnenkomt, betekent nieuwe kansen voor kinderen én hun scholen.
Ik geloof dat ieder kind recht heeft op een toekomst vol dromen. Bambanani, growing dreams.
Andere interessante artikelen

Bedankt AFAS Foundation!
Gisteravond was het 10-jarige jubileum van de AFAS Foundation. Een feestelijke avond waar stil werd gestaan bij bijna 700 projecten die zich wereldwijd maatschappelijk inzetten. Ook werd er een mooie prijs uitgereikt: het Goedste Doel van Nederland. Als kers op de taart mochten wij deze waardevolle en inspirerende prijs in ontvangst nemen!

Dakalo krijgt een nieuw thuis
Wat begon als een droom wordt nu werkelijkheid: Dakalo School verhuist binnenkort naar een gloednieuw schoolgebouw!

Lotte Nijhof in Phalaborwa
Deze samenvatting is niet alleen voor bij het overzicht van artikelen, maar verschijnt ook onder de zoekresultaten van een zoekmachine. Dit noemen we Search Engine Optimalisation (SEO).

Bambanani op NPO2
Dinsdag 16 september werd op NPO 2 het verhaal van Bambanani uitgezonden in het programma Vergezocht. Een aflevering die het ontstaan van Bambanani en de inzet van medeoprichter Ed Rakhorst zichtbaar maakt. Heb je het gemist? Geen probleem! Je kunt de uitzending hieronder terugkijken.